Anasayfa Ürünler Yılmazlar Hakkında Mağazalarımız Toptan Satış Hizmetlerimiz İletişim
  Duyurular
 
YILMAZLAR YAPI KART

siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni bir uygulamaya başladık. yılmazlar yapı marketten temin edeceğiniz Yılmazlar Yapı Kart ile puan toplayabilecek, ekstra indirimler kazanacaksınız.

 

Vizyonumuz Misyonumuz Bayiliklerimiz
Vizyonumuz        Yirmi yıla yakın süredir inşaat sektöründe hizmet veren şirketimiz ürün çeşitliliğinde ve hizmette pazarın lideri konumundadır, üç şubesi ve geniş dağıtım ağına sahip olan şirketimizin merkez şubesi 1800 m2 kapalı , 5200 m2 yarı açık depo ve park alanı olmak üzere 7200 m2 alanda müşterilerimize hizmet sunmaktadır.
       Müşteri odaklı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz, değişen yapı teknolojilerine ve çağın gereklerine ayak uydurarak pazardaki rekabet gücümüzü ve pazar payımızı her geçen gün daha da arttırmaktayız.
       Bugün ege bölgesinde sektörün merkezi konumundaki İZMİR den TİRE,ÖDEMİŞ, ÇEŞME ÖZDERE, AYDIN ,SÖKE, DİDİM, MİLAS, BODRUM a kadar geniş bir bölgede birçok yapı malzemesinin toptan satışını yapmaktayız.
Bölgemizde pazar lideri konumundaki firmamız , kalite üzerine yoğunlaşmakta ve bu kriteri ön plana çıkarmaktadır. Bu doğrultuda satışını sunduğumuz tüm ürünlerin türk standartları enstitüsü tarafından belirlenen kalite normlarına ve standartlarına uygunluğuna dikkat etmekteyiz.
       Bugüne kadar sizlere sunduğumuz yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi bundan sonra daha da geliştirip çeşitlendirmenin yanı sıra sizlere çözüm ortağı olacağız.

Mavi Piksel