Anasayfa Ürünler Yılmazlar Hakkında Mağazalarımız Toptan Satış Hizmetlerimiz İletişim
  Duyurular
 
YILMAZLAR YAPI KART

siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni bir uygulamaya başladık. yılmazlar yapı marketten temin edeceğiniz Yılmazlar Yapı Kart ile puan toplayabilecek, ekstra indirimler kazanacaksınız.

 

Yılmazlar yapı market  Kurumsal Müşteri Departmanı, şirketlerin ve tüzel kişilerin her türlü inşaat malzemesi ihtiyacını toptan veya perakende olarak karşılamak üzere kurumuştur hazır betondan demire boyadan seramiğe elektrik mal hazır betondan demire boyadan seramiğe elektrik malzemelerinden tesisat malzemelerine kadar binlerce müşterilerinin beğenisine sunmaktadır
Kurumsal Müşteriler Departmanı, müşterilerine en uygun fiyatlı ürünleri ve en hızlı şekilde ulaştırmak prensibiyle yapılanmıştır.
müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birkaçı şunlardır

·          Toptan alımlarda %20 ye varan fiyat avantajı .
·          Telefon , Faks ve e-mail yoluyla sipariş verme imkanı .
·          İade garantisi .
·          Tır ve kamyonlar için büyük yükleme alanı .
·          Uzman , güleryüzlü ve profesyonel kadro .
·          Yapı kart uygulaması ile puan toplama imkanı.

Değiştirme Garantisi : "ama" yok, şart yok

Bir şekilde bir üründen ihtiyacınızdan fazlasını ya da yanlış ürünü satın aldıysanız onu satın alma tarihinizden itibaren en geç 15 gün içerisinde iade alıyoruz. Hasar görmemiş ürünü orijinal ambalajı içerisinde ve kasa fişi veya faturanın aslı ile birlikte size yakın bir YILMAZLAR'a getiriniz.

Özel siparişlerinize istinaden satın almış olduğunuz ürünler, canlı çiçek ve özel ölçülere göre kestirilen ürünler,kapağı açılmış boya iade alınmaz.


Kredi Kartı İle Alışveriş

YILMAZLAR YAPI MARKET 'te her türlü kredi kartı ile alışveriş imkanı  var ayrıca , Maximum , Bonus , Axes  kredi kartı nda 100 ytl yş geçen alışverişlerde peşin fiyatına taksit imkanı


Usta Temini

YILMAZLARYAPI MARKET  Müşteri Hizmetlerimizden , aşağıda belirtilen işleriniz için bilgi alabilirsiniz.

  • Seramik Döşeme
  • Halı Döşeme
  • Parke Döşeme
  • Duvar Kağıdı Kaplama
  • Boya
  • Tesisat

Usta temini hakkında ayrıntılı bilgiyi Danışma telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz


Sürekli Hizmet

YILMAZLAR YAPI  MARKET 'leri haftanın yedi ( 7 ) günü sizlere hizmet vermektedir.

Marketlerimizin açılış ve kapanış saatleri :

Karaova şubemiz Kuşadası merkez şubemiz Kuşadası sanayi şubemiz


Kalite Kontrol

 

YILMAZLAR YAPI MARKET sunduğu 80 binden fazla üründe en düşük fiyat-performans oranını taahhüt eder. Bu yüzden, tüm ürünler YILMAZLAR YAPI MARKET ürün yelpazesine alınmadan önce çok sıkı bir kalite kontrolünden başarıyla geçmek zorundadır. Bir ürün grubunda, aranan kalitede ürün bulunamıyorsa, YILMAZLAR YAPI MARKET onu kendi standartlarına uygun olarak imal ettirir. Kalite sadece bir kere değil, her mal girişinde denetlenir. Böylece yalnızca kusursuz ürünler satışa sunulur.


Mavi Piksel